Paraiso Na Praia
| Gratis parkeren | Eigen strand Strandtoegang | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Paraiso Na Praia Rio das Ostras hotel beschikt ook over privé-autoparkeren.
Yacht Club of Rio das Ostras city ligt op rijafstand van 10 minuten van het vakantiepark en het strand Costa Azul bevindt zich op 6 km verderop. Dit hotel ligt op 3 km van het centrum van Rio das Ostras.
De kamers in dit pand hebben een flatscreen TV met satellietzenders, samen met koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Ze beschikken ook over de badkamers met een bidet, een apart toilet en een douche.
Bar Encantado is op een klein stukje lopen van Paraiso Na Praia Rio das Ostras gesitueerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Bosque2,2 km
- Coca Cola Lagoon2,2 km
- CEI2 km
- Abrico-strand1,7 km
- Trinta Reis Island2,2 km
- Of the beach Turtles1,5 km
- Praia da Tartaruga600 m
- Luchthavens
- Luchthaven Umberto Modiano33 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Paraiso Na Praia hotel?
Paraiso Na Praia hotel biedt een privé-autoparkeren aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Paraiso Na Praia hotel uitchecken?
Klanten van Paraiso Na Praia hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Paraiso Na Praia hotel?
De gasten kunnen in Paraiso Na Praia hotel met hun huisdieren verblijven.